نصب جوملا

بعد از مهیا کردن پیش نیازهای طراحی سایت ، به سراغ طراحی سایت با جوملا میریم و اولین قدم در طراحی سایت با جوملا ، نصب جوملا است . در این آموزش نصب جوملا رو با هم بررسی میکنیم ، با من همراه باشین .

 

پیشنهاد من به شما برای دریافت بهتر آموزش نصب جوملا مشاهده فیلم ذیل  است و مطالبی که در زیر اورده شده بسیار خلاصه و برای یادگیری کامل نصب جوملا برای کاربران تازه کار کافی نیست ، بنابراین حتما برای دریافت آموزش کاملتر فیلم پایین صفحه رو مشاهده کنین .

 

دانلود بسته نصبی سیستم مدیریت محتوا جوملا : 

ابتدا به سایت جوملا جهانی به ادرس joomla.org مراجعه میکنیم و آخرین بسته نصبی جوملا رو دانلود میکنیم .بعد از اینکه فایل بسته نصبی جوملا رو دانلود کردیم به نام کاربری و کلمه عبور خودمون به هاستی که تهیه کردیم وارد میشیم .

 

 

آپلود بسته نصبی جوملا در هاست :

 بسته دانلود شده از سایت جوملا جهانی رو در هاست سایت خودمون در قسمت فایل منیجر در پوشه publice _ html آپلود میکنیم و از حالت فشرده خارجش میکنیم سپس به صفحه اصلی سایتمون برای نصب جوملا وارد میشیم .

 

نصب جوملا و انجام تنظیمات :

 اگر بدرستی تا اینجای کار رو انجام داده باشیم در صفحه اصلی سایتمون باید مراحل نصب جوملا امده باشه ، 

 

ایجاد دیتابیس و کاربر مورد نیاز :

در حین مراحل نصب از ما درباره دیتابیس و کاربری که برای اتصال به دیتابیس نیاز داریم سوال میشه و ما باید در این قسمت نام دیتابیس ، نام کاربر و پسورد اون رو وارد کنیم ، در این مراحل در فیلم ذیل به صورت کامل آموزش داده شده .

 

ورود به صفحه مدیریت جوملا و نصب زبان فارسی :

بعد از نصب جوملا میتونیم با نام کاربری و کلمه عبوری که در مراحل نصب برای صفحه مدیریت سایت ایجاد کردیم ، به صفحه مدیریت جوملا وارد بشیم . اولین قدم بعد از ورود به صحفه مدیریت جوملا نصب زبان فارسیه چون صفحه مدیریت سایت جوملایی ما انگلیسی است ، بنابراین به راحتی طبق اموزش داخل فیلم ذیل زبان فارسی رو نصب میکنیم .

 

راهنمایی و مشاوره به شما عضو گرامی مدیرمجازی :

در صورتی که طبق آموزشهای رایگان ارائه شده در فیلم فوق نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتین میتونین به قسمت مشاوره به مدیران در سایت مدیر مجازی مراجعه کنین و از راهنمایی متختصصین ما برای نصب جوملا در سایت خودتون بهره مند بشین .

 

طراحی سایت شما توسط مدیر مجازی :

در صورتی که به هر دلیل تمایل به یادگیری طراحی سایت ندارین و یا فرصت انجام این کارو ندارین ، میتونین سفارش طراحی سایت خودتون رو به مدیر مجازی واگذار کنین ، یک تیم حرفه ای برای اجرای سایت عالی در کنار شماست ، برای ثبت سفارش طراحی سایت روی این لینک کلیک کنین ، طراحی سایت

 

 

 

 

با ارسال نظرات ارزشمندتون ما رو در ارائه خدمات بهتر دلگرم و یاری کنین ،  ارادتمند ، رضا نکوئی

 

نظرات (0)

نظر جدیدی وجود ندارد

سوالی دارین بپرسین ،سریع پاسخ میدیم .

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما