Image
فهرست مقالات آموزش سئو به ترتیب نیاز

سئو چیه ؟


سئو یعنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو مثل گوگل ، یعنی انجام اقداماتی که سایت شما رو طبق شرایط و قوانین خواسته شده گوگل تنظیم میکنه و باعث میشه در نتایج جستجوهای کاربران جایگاه بهتری داشته باشین . موتور جستجو گوگل بابت اینکه سایت های مختلف رو دسته بندی کنه و در هر زمینه سایت های بهتر و جامع تر رو مشخص کنه ، قوانینی ایجاد کرد و از طریق این قوانین برای هر موضوعی که کاربران جستجو میکنین ، بهترین سایت رو در نتایج جستجو به ترتیب نمایش میده ، حال اگر ما بتونیم طبق این فاکتور های مد نظر گوگل که براورد شده حدود 200 فاکتوره عمل کنیم ، میتونیم سایت خودمون رو در نتایج بهتر به جستجوگران معرفی کنیم .

 

حتما به سئو سایت احتیاج دارم ؟

اگر میخواین وقتی مردم کلمات مهم شغل شما رو در گوگل جستجو میکنن وب سایت شما هم به این کاربران معرفی بشه ، بله ، به سئو احتیاج دارین ، اگر سایتتون رو سئو کنین میتونین از طریق جستجو های مردم مشتری جذب کنین .

اگر میخواین پاسخ این سوال رو که سئو چیست بهتر و دقیق تر داشته باشین میتونین در صفحه مخصوص این بخش رو که توضیحات بسیار کامل تری از سئو چیست ارائه کردم ، مطالعه کنین . این مقاله : سئو چیست

 

برای اینکه سایتم رو سئو کنم باید چه مراحلی رو طی کنم ؟

کافیه فرم بالای صفحه رو تکمیل کنین تا ما در جریان کسب و کار شما ، وب سایت شما و شرایط اون قرار بگیریم ، بعد از تکمیل فرم فرم بالای صفحه با شما تماس میگیرم و از مشاوره رایگان ما برای سئو سایت خودتون استفاده میکین ، همه توضیحات لازم رو بهتون میدیم و در صورت تمایل شما وارد قرارداد سئو میشیم

 

هزینه سئو چقدر میشه ؟

هزینه سئو هر سایت با توجه به ایتم های مختلفی مثل مدت زمان فعالیت سایت ، کیفیت سایت ، تعداد رقبا ، تعداد کلماتی کلیدی که میخواین به صفحه اول گوگل بیاین ، مقدار رقابت روی اون کلمه و سختی اون کلمه فرق میکنه ، بعد از ارسال اطلاعات فرم بالای همین صفحه و بررسی سایت شما میتونیم بهتون قیمت بدیم .

 


موتور جستجو

موتورهای جستجو چگونه کار میکنند :

یکی از قسمتهای مهم آشنایی با سئو ، شناخت و درک نحوه کار موتورهای جستجو است . فعالیت موتورهای جستجو به سه بخش مهم تقسیم میشه ، اول دنبال سایتهای مختلف و جدید میگردن ، دوم وقتی سایت های جدید رو پیدا کردن ، اطلاعاتشون رو ثبت میکنن ، سوم سایتهای ثبت شده رو با توجه به اطلاعاتی که داشتن رتبه بندی میکنن و به هر سایت امتیازی میدن و سایتهای مختلف با توجه به امتیازی که گرفتن در نتایج جستجو به کاربران نمایش داده میشن .

اگر بخواین سایت شما هم توسط گوگل شناخته بشه باید چیکار کنین ؟ در مقاله زیر توضیحات کاملی درباره نحوه کار موتورهای جستجو براتون قرار دادیم ، حتما مطالعه کنین ، اطلاعات مفیدی براتون داره .

موتورهای جستجو چگونه کار میکنند

 


تحقیق کلمات کلیدی :

بعد از آشنا شدن با مفهوم سئو و اینکه سئو چیست و چه کاربردی دارد و بعد از اینکه با نحوه کار موتورهای جستجو در مقالات فوق آشنا شدیم ، حال زمان آن رسیده که کلمات مهم و کلمات کلیدی وب سایت خودمان را مشخص کنیم تا بدانیم قرار است وب سایت ما برای چه کلمات کلیدی در صفحات جستجو رتبه بگیرد.

برای این منظور ابتدا باید با مفهوم کلمه کلیدی آشنا بشیم و بدانیم منظور از تحقیق کلمات کلیدی چیست و اگر بدون دانستن این مراحل شروع به تولید محتوا در وب سایت خودمان کنیم ، چه ضررهایی ممکن است نصیب کسب و کار آنلاین ما شود.

در یک مقاله جامع درباره تحقیق کلمات کلیدی تمام این مسائل را برای شما بررسی نموده ایم که میتوانید با مطالعه مقاله زیر به اطلاعات ارزشمندی درباره کلمات کلیدی و نحوه تحقیق آنها دست پیدا کنید تا بتوانید استراتژی بهتری برای تولید محتوا خود ایجاد کنید ، البته بعد از مطالعه این مقاله که در زیر آمده است

تحقیق کلمات کلیدی

 

 

سئو سایت

در صورتی که تمایل دارید سئو وب سایت شما توسط مجموعه مدیر مجازی انجام شود ، جهت ارائه توضیحات لازم و تماس با شما فرم زیر را تکمیل کنید .
Please fill the required field.
Please fill the required field.